Infolinia +48 510 444 888

opłata wg taryfy operatora

Dzięki TPW możesz w dość łatwy sposób otrzymać pożyczkę społecznościową od 100 do 20 000 zł na dowolny cel.

Do tego niezbędna jednak będzie rejestracja. Dopiero wtedy będziesz mógł korzystać w pełni z serwisu poprzez przeglądanie, wystawianie aukcji pożyczkowych lub inwestowanie. Warunkiem niezbędnym do wystawienia aukcji pożyczkowej (przy pierwszej pożyczce do 2000 zł) jest weryfikacja. W każdej chwili możesz również podwyższyć swoją wiarygodność dla inwestorów dzięki rozszerzonej weryfikacji PLUS.

Weryfikacja PLUS składa się z:

  • sprawdzenie użytkownika w Biurach Informacji Gospodarczej
  • weryfikacja adresu zamieszkania
  • weryfikacja dokumentu tożsamości
  • weryfikacja drugiego numeru telefonu (kom. lub stac.)
  • weryfikacja deklarowanego źródła dochodu.

Każdy z etapów odbywa się osobno, więc możesz np. skorzystać tylko z jednego elementu weryfikacji PLUS. Nie ukrywamy jednak, że rekomendujemy wykonanie pełnej weryfikacji celem wzmocnienia wiarygodności wśród innych użytkowników serwisu oraz członków Towarzystwa Pożyczek Wzajemnych.

Jak to dokładnie działa?

To użytkownicy serwisu w tym przypadku inwestorzy decydują finalnie komu udzielić pożyczki, tak więc możesz wyróżnić swoją aukcję spośród innych ofert np. dzięki podwyższeniu kosztów pożyczki lub płacąc premię pożyczkodawcom. W taki sposób możesz łatwo zachęcić inwestora do wybrania właśnie twojej oferty. Pamiętaj jednak, że zgodnie z naszymi zasadami odsetki nie mogą przekraczać maksymalnych 16%, stan na dzień 24.11.2013), a okres ważności każdej wystawionej aukcji wynosi 7 dni. Inwestorzy mogą również zadawać pytania dotyczące poszczególnych ofert, tak więc istotne abyś udzielał odpowiedzi zgodnie ze stanem faktycznym.
Dodatkowym elementem jest terminowość i rzetelność przy spłacie pożyczek. Po każdej udanej transakcji dostajesz od nas punkt, który umacnia twoją pozycję oraz poprawia wizerunek wśród wszystkich użytkowników serwisu. Wraz z terminową spłatą i aktywnością w serwisie Twój limit pożyczkowy może ulec zwiększeniu nawet do 20 000 zł.

Sam najlepiej znasz swoje potrzeby i możliwości, dlatego sam decydujesz, jaka kwota jest Ci potrzebna i jak szybko możesz ją oddać. Wygodny, wymagający zaledwie kilku kroków system sprawia, że możesz mieć potrzebne pieniądze na swoim koncie nawet w 15 minut.

Pożyczam »