Infolinia +48 510 444 888

opłata wg taryfy operatora

TPW powstał z myślą o spełnieniu oczekiwań
wszystkich grup odbiorców.

Chcemy żeby niespodziewane wydatki finansowe nie stanowiły już dla naszych użytkowników większego problemu. Łączymy ludzi potrzebujących pożyczki z tymi, którzy chcą jej udzielić za pośrednictwem Internetu. Inwestorom zapewniamy możliwość zarabiania z dowolnym kapitałem początkowym, a pożyczkobiorcom umożliwiamy dostęp do szybkiego dofinansowania na dowolny cel w kwotach od 100 do 1000 zł. Przy okazji dbamy o wzajemne i uczciwe zasady, dlatego odsetki pożyczkowe będą w każdym przypadku zgodne z obowiązującymi stopami procentowymi.

Jako pierwszy tego typu serwis finansowy, postanowiliśmy pójść krok dalej i wprowadziliśmy wasze pożyczki w tryb stacjonarny.

Na czym to polega?

Od niedawna możecie również uzyskać pożyczkę społecznościową w jednym z wielu biur kredytowych na terenie całego kraju! Jest to niewątpliwie nowy wymiar pożyczek społecznościowych.

Użytkownicy mają decydujący wpływ na funkcjonowanie całego serwisu. Jeżeli chciałbyś coś zmienić lub podpowiedzieć to będziemy wdzięczni za mail z informacjami na (włącz JavaScript)