Infolinia +48 510 444 888

opłata wg taryfy operatora

Jesteś zażenowany obecnymi zyskami na lokatach bankowych?
Boisz się zainwestować w ryzykowne fundusze?
A może chcesz się ustrzec przed oszukańczymi piramidami finansowymi?

Jeżeli tu trafiłeś, oznacza to że interesuje Cię zarabianie pieniędzy w modelu Pożyczek Społecznościowych. Pierwsi inwestorzy zaczęli zarabiać poprzez portal TPW.pl już w 2013 roku. Wyjątkowość naszej oferty dla inwestora indywidualnego opiera się na kilku latach dopracowywania działalności portalu, optymalizacji modelu inwestycji z naciskiem na rentowność dla inwestora oraz dla nas jako operatora portalu.

Platforma pośredniczy aktualnie w udzielaniu Społecznościowych Pożyczek zabezpieczonych zastawem na ruchomościach należących do pożyczkobiorcy. Zabezpieczenie pożyczki zastawem na ruchomościach pożyczkobiorcy w znaczący sposób zabezpiecza kapitał inwestora w porównaniu do popularnych na rynku pożyczek udzielanych bez żadnego realnego, fizycznego zabezpieczenia.

Ryzyko inwestora w modelu pożyczek społecznościowych zostało pierwszy raz ograniczone w tak dużym stopniu. Jako strona umowy bierzemy na siebie wszystkie czynności związane z weryfikacją, zabezpieczeniem, windykacją i późniejszą ewentualną sprzedażą zabezpieczonych przedmiotów. Bez wychodzenia z domu, możesz aktywnie inwestować i zarabiać na swoim kapitale w zaskakująco prosty sposób.

ILE WYNOSI ZYSK OD JEDNEJ POŻYCZKI?

Zysk od jednej udzielonej pożyczki dla inwestora wynosi 4% od przelanej na pożyczkę kwoty.

JAKIEJ WYSOKOŚCI POŻYCZKI UDZIELANE SĄ ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY?

Pożyczki udzielane są zazwyczaj w kwotach od kilkuset zł do kilkunastu tysięcy zł w zależności od wyceny zastawianych ruchomości.

NA JAKI OKRES UDZIELANE SĄ POŻYCZKI?

Pożyczki udzielane są na okres miesiąca z możliwością przedłużenia.

JAK WYGLĄDA PROCES UDZIELENIA POŻYCZKI?

  1. Inwestor udziela pożyczki pożyczkobiorcy w ustalonej kwocie za pośrednictwem platformy TPW.
  2. Czas trwania pożyczki to jeden miesiąc z możliwością przedłużenia terminu spłaty pożyczki przez klienta w przypadku, w którym klient np. nie posiada całości środków na spłatę pożyczki w terminie. W tym wypadku inwestor otrzymuje na swoje konto bankowe miesięczny zysk z pożyczki przelany przez pożyczkobiorcę. Jeśli inwestor przelał 1000 zł a klient dwukrotnie przedłuży termin spłaty pożyczki a za trzecim razem ją spłaci to oznacza zysk inwestora w wysokości 40 zł za pierwsze przedłużenie, 40 zł za drugie przedłużenie oraz 40 zł za spłatę pożyczki, co daje w sumie 120 zł (3 x po 4%, czyli łącznie 12% od inwestycji, 4% miesięcznie). Po spłacie pożyczki, inwestor otrzymuje środki na swoje konto bankowe i na tym proces pożyczki się kończy, lub
  3. W przypadku braku spłaty pożyczki przez klienta, TPW bierze na siebie windykację oraz sprzedaż zastawionych przedmiotów. Inwestor w ramach częściowej spłaty pożyczki otrzymuje środki jakie uda się windykować od klienta w trakcie trwania tej windykacji. Niezależnie jednak od wyników samej windykacji i procedury sprzedaży przedmiotów zastawu, po 3 miesiącach firma odkupuje cesją umowę od inwestora przelewając mu pozostałą, niespłaconą kwotę inwestycji oraz zysk z inwestycji. Po odkupieniu pożyczki przez TPW proces pożyczki się kończy, umowa jest zamknięta dla inwestora.
  4. Klient posiada zainwestowane w pkt 1. środki powiększone o zysk z inwestycji na swoim koncie bankowym i może je dowolnie wykorzystać czy też reinwestować w kolejne pożyczki na platformie TPW.

KTO MOŻE BYĆ INWESTOREM?

Inwestorem w pożyczki społecznościowe TPW może zostać każda osoba fizyczna posiadająca ważny dowód osobisty, która dokonała rejestracji oraz przeprowadziła podstawową weryfikację w serwisie.

JAKĄ KWOTĘ MINIMALNIE MOGĘ ZAINWESTOWAĆ?

Dowolną o ile znajdzie się zainteresowany taką kwotą pożyczkobiorca. Najmniejsze pożyczki udzielane za pośrednictwem serwisu wynoszą kilkaset złotych.

KIEDY MOGĘ WPŁACIĆ I WYPŁACIĆ ŚRODKI?

Przelew pożyczki dokonujemy z prywatnego konta bankowego, spłacane pożyczki przelewane są na prywatne konto bankowe inwestora. W przypadku deklaracji i zmiany przeznaczanych na pożyczki środków – należy zmienić saldo w swoim panelu na platformie TPW do pożądanej kwoty.

CO ZROBIĆ ABY ZACZĄĆ INWESTOWAĆ?

Przede wszystkim skontaktować się z TPW – telefonicznie pod numerem 781 299 993 lub drogą mailową na adres inwestycje@tpw.pl podając swoje dane oraz telefon kontaktowy. Koordynator skontaktuje się z Państwem i wprowadzi w świat pożyczek społecznościowych na platformie TPW.pl.

UWAGA! Nowy inwestor musi być aktywowany na platformie przez koordynatora. Do czasu pełnej aktywacji konta inwestora na platformie, inwestycje nie są możliwe.
Zapraszamy!

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego!

Sprawdź aktualne oferty użytkowników zainteresowanych Twoją inwestycją, zacznij zarabiać na pożyczkach społecznościowych już teraz:

Aktualne oferty »